"Już jadę" i "Supertata"
1+,  3m+,  6m+,  Książki

„Super Tata” oraz „Już jadę!” – recenzja

„Super tata” oraz „Już jadę!” to książeczki dla niemowląt z serii „A KUKU!”, które zwracają uwagę swoją oryginalną, schodkową konstrukcją. Ich autorem jest Herve Tullet, który specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych, interaktywnych książek dla niemowląt i dzieci w różnym wieku. Na pewno znacie bestsellery jego autorstwa, czyli „Naciśnij mnie”, „Kolory” czy „Turlututu. A kuku, to Ja”.

Co takiego zajdziemy w książkach z serii „A KUKU!”? Zajrzyjcie razem z nami do ich środka!

„Super Tata”

Tytułowy Super Tata jest niezwykle silny i wie, jak zaskoczyć swoją rodzinę ciekawymi upominkami. Dwa słonie? Pałac? Balon? Ogromna kość? Dla Taty nie ma rzeczy niemożliwych! „ O rany Julek!”, „Ale czad”, „Juhu!” – mama, synowie oraz pies są zachwyceni prezentami! Sprawdźcie sami co potrafi Super Tata!

„Już jadę!”

„Już jadę!” jest opowieścią o mamie, która wraca z daleka do swojego dziecka. Podróż nie jest łatwa – auto musi pokonać lasy, pagórki, zaśnieżone górskie szczyty, zatłoczone miasto. Nagle na swojej drodze napotyka wielką przepaść. Co teraz? Jak mama poradzi sobie z pokonaniem tej przeszkody? Dokończcie przygodę z tą zabawną, uroczą książeczką!

Książeczki z serii „A KUKU!” są świetne! Seria wykonana jest z solidnego kartonu, a ich schodkowa budowa i kolorowa historyjka zachęcają dzieci to aktywnego przeglądania książeczki Atrakcyjne obrazki i zabawne wyrazy dźwiękonaśladowcze sprawiają, że książki można wykorzystać do wspólnej zabawy i tworzenia z dzieckiem własnej opowieści.. Polecamy wszystkim maluszkom już od 3. miesiąca życia.    

Metryczka:
  • autor i ilustrator – Herve Tullet
  • wydawnictwo – Babaryba
Jeśli szukacie innych książeczek dla niemowląt, to koniecznie zajrzyjcie tu:

Jano i Wito

Świat dźwięków

Książeczki kontrastowe