Recenzje książek dla dzieci
Ogólne

Recenzje książek dla dzieci, czyli Czytelnicze Podwórko wita!

Cześć! Mam na imię Martyna. Jestem mamą dwóch fantastycznych chłopców – Kuby i Mikołaja. Od kiedy tylko pamiętam uwielbiałam czytać. Staram się tę pasję zaszczepić w moich dzieciach i odnoszę wrażenie, że mam na tym polu pierwsze sukcesy! Kuba już w przedszkolu zaczął samodzielnie czytać, zaś Mikołaja od urodzenia zarażaliśmy czytelnictwem. Za każdym razem, gdy wybieramy się do biblioteki lub zaczynamy sporządzać listę książek do zakupienia, dużo czasu poświęcamy wyszukiwaniu ciekawej i wartościowej literatury dla dzieci. Nie ukrywam, że nie jest to łatwe zajęcie! Niby Internet jest nieprzebranym źródłem informacji, jednak zawsze czułam jakiś niedosyt przeglądając blogi czytelnicze. I tu w sposób naturalny zrodziła się moja potrzeba stworzenia w Internecie własnej przestrzeni, gdzie dzielić się będę swoimi przemyśleniami (i oczywiście przemyśleniami moich Synów). Na „Czytelniczym Podwórku” znadziecie recenzje książek dla dzieci, młodzieży i maluszków. Będę tu pisać zarówno o książkach do samodzielnego czytania, książkach do głośnego czytania („na dobranoc”), jak i o książkach dla najmłodszych.

Zapraszam na Czytelnicze Podwórko! Mam nadzieję, że moje recenzje książek pomogą Wam wybrać atrakcyjne lektury dla Waszych Małych Moli Książkowych!

Recenzje oznaczone jako #współpraca powstają we współpracy z wydawnictwami oraz serwisami afiliacyjnymi Ceneo.pl oraz BuyBox.

Znajdziecie mnie również na Facebooku oraz Instagramie:

Czytelnicze Podwórko – Facebook

Czytelnicze Podwórko – Instagram